Warsztaty „Chemiczny misz-masz, czyli chemia wokół nas”

W dniach 13 i 14 lutego mieliśmy okazję wprowadzać młodych studentów z Unikids Poznań w arkana chemii 🙂

Uniwersytet Dziecięcy Unikids Poznań stawia sobie za zadanie rozbudzenie w dzieciach naukowej pasji poprzez pokazanie, że nauka to fascynująca przygoda, która może trwać przez całe życie. Podczas zajęć prowadzonych przez ekspertów z danej dziedziny odbywają się wykłady oraz warsztaty poruszające zagadnienia z różnych dziedzin naukowych.
Sposób prowadzenia wykładów oraz forma przekazu dostosowane są do wieku dzieci. Jak przystało na uniwersytet, każdy mały student dostaje indeks oraz legitymację studencką.

W ramach nawiązanej z Unikids współpracy, tym razem prowadzącymi warsztaty dla młodych studentów zostali członkowie naszego Koła.

[masterslider id=”8″]

fot. Unikids Poznań & Miłosz Piechocki