XLIV Ogólnopolska Szkoła Chemii „Poznaj naszą chemię!” ’16 w Koszutach

Dzięki większościowemu poparciu Rady Głównej ASSChem, przypadła nam w udziale organizacja XLIV Ogólnopolskiej Szkoły Chemii…

…przedstawiamy zatem inicjatywę stworzoną nie tylko dla początkujących naukowców!

W dniach 30.04 – 4.05 br. w Koszutach k. Poznania odbędzie się XLIV Ogólnopolska Szkoła Chemii „Poznaj Naszą Chemię!” Wiosna ’16. Konferencja obejmować będzie prezentacje studentów chemii i nauk pokrewnych oraz przyrodniczych, pracowników naukowych, gości honorowych oraz przedstawicieli firm z branży chemicznej.

Zbliżające się wydarzenie to już 44. z cyklicznych konferencji naukowych – Ogólnopolskich Szkół Chemii – mających miejsce dwa razy do roku, wiosną w maju oraz jesienią w listopadzie. Każda kolejna Szkoła odbywa się pod czujnym okiem i z aktywnym udziałem członków Akademickiego Stowarzyszenia Studentów Chemii ASSChem.

Więcej informacji na ten temat ASSChem i organizowanych przez nie OSChem znajdziecie na stronach:
asschem.org/
nkch.amu.edu.pl/dzialalnosc/ogolnopolska-szkola-chemii/

Uzyskanie dalszych informacji  nt. XLIV OSChem możliwe jest na stronie internetowej:
44oschem.amu.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy! 😉