GSK Future Leaders Programme Engineering

Nie od dziś wiadomo, że o doświadczenie zawodowe warto zadbać już w trakcie studiów. Coraz więcej firm otwiera się na studentów młodszych lat, zapewniając im możliwość rozwoju kompetencji i pierwsze kroki w karierze. Po spotkaniu z przedstawicielem firmy Selvita dot. stażu dla absolwentów studiów magisterskich, czas na ofertę dla absolwentów nawet studiów licencjackich.

Naukowe Koło Chemików Wydziału Chemii UAM zaprasza na spotkanie dot. programu stażowego w firmie GlaxoSmithKline „Future Leaders Programme Engineering”. Oferta kierowana jest do absolwentów studiów licencjackich oraz osób starszych, ale jest to program uruchamiany cyklicznie, więc jest to również okazja dla młodszych studentów, którzy mogą dowiedzieć się o wymaganiach, jakie będą stawiane przed nimi w przyszłych latach.

Oprócz programu Engineering Future Leaders Programme, gość z działu GRPD opowie o Dziale Rejestracji Leków, a przedstawiciel GSK IT o karierze w obszarze IT R&D.

Spotkanie odbędzie się 17 października o godzinie 17:00 w sali 2.61.

Na spotkaniu także przedstawione zostaną możliwości kariery w GSK dla studentów chemii, w tym:

• praktykach w fabryce w Poznaniu,
  • stażach na które zapraszamy przez cały rok,
  • programie Future Leaders,
  • możliwościach pracy.